Typed Entity (4.1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Parent
he: אב

en: Not found
he: לא נמצא

en: Filter
he: סינון

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Variants
he: וריאנטים

en: Bundle
he: חבילה
