Typed Entity (4.1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Parent
jv: Induk

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Filter
jv: Saring

en: - Select -
jv: - Pilih -
