Typed Entity (4.1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Bundle
ta: பொதி
