Typed Entity (4.1.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Parent
uk: Батько

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Filter
uk: Фільтр

en: Class
uk: Клас

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Variants
uk: Варіанти

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Interfaces
uk: Інтерфейси

en: Fallback
uk: Запасний рядок
