Typed Entity (4.1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Bundle
ur: بنڈل
