Typed Entity (4.1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Parent
ast: Padre

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Filter
ast: Filtru
