Typed Entity (4.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Parent
sk: Nadradený

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Class
sk: Trieda

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Bundle
sk: Zväzok
