Typed Link (2.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: General
az: Əsas

en: Link text
az: Link mətni

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Link options
az: Bağlantı seçimləri

en: Link settings
az: Link parametrləri

en: Field types
az: Sahə növləri
