Typed Link (2.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: General
cs: Obecné

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Allowed values list
cs: Seznam povolených hodnot

en: Link type
cs: Typ odkazu

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Field types
cs: Typy polí

en: URL only
cs: Pouze URL

en: Show URL as plain text
cs: Zobrazit URL jako prostý text

en: Allowed link type
cs: Povolené typy odkazu
