Typed Link (2.0.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Open link in new window
ro: Deschidere legătură în fereastră nouă

en: Allowed values list
ro: Lista valori permise

en: Link type
ro: Tip de legătură

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Link options
ro: Opțiunile legăturii

en: Link settings
ro: Setările legăturii

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Link attributes
ro: Atributele legăturii

en: Allowed values function
ro: Funcția values (valori) permisă

en: Trim link text length
ro: Prescurtează lungimea textului legăturii

en: URL only
ro: Doar URL

en: Show URL as plain text
ro: Arată URL-ul ca text simplu

en: Add rel="nofollow" to links
ro: Adaugă rel="nofollow" la legături

en: Allow link text
ro: Permite crearea de legături din text

en: Placeholder for URL
ro: Înlocuitor pentru URL

en: Placeholder for link text
ro: Înlocuitor pentru textul legăturii

en: Allowed link type
ro: Tip de legătură permis

en: Link format settings
ro: Setări pentru formatul legăturii

en: URL query key value pairs
ro: Perechi de valori-cheie pentru interogare URL

en: URL fragment
ro: fragment URL

en: Is this URL absolute
ro: Este acest URL absolut

en: If the URL should use a secure protocol
ro: Dacă URL-ul ar trebui să utilizeze un protocol securizat
