Typed Link (2.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
eu: Esteka irekita lehio berrian

en: General
eu: Orokorra

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: Link type
eu: Esteka mota

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Field types
eu: Eremu motak
