Typed Link (2.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: URL
hi: यूआरएल

en: Open link in new window
hi: नई विंडो में लिंक खोलें

en: General
hi: सामान्य

en: Allowed values list
hi: अनुमत मान सूची

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Is this URL absolute
hi: क्या यह URL निरपेक्ष है
