Typed Link (2.0.2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Open link in new window
da: Åben link i nyt vindue

en: General
da: Generelt

en: Link text
da: Linktekst

en: Allowed values list
da: Liste af tilladte værdier

en: Link type
da: Link-type

en: Default value
da: Standardværdi

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Link options
da: Link-muligheder

en: Link settings
da: Indstillinger for link

en: Field types
da: Felttyper

en: Link attributes
da: Link-attributter

en: Allowed values function
da: Funktion til tilladte værdier

en: Trim link text length
da: Beskær link-tekstens længde

en: URL only
da: Kun URL

en: Show URL as plain text
da: Vis URL som ren tekst

en: Add rel="nofollow" to links
da: Tilføj rel="nofollow" til links

en: Allow link text
da: Tillad linktekst

en: Placeholder for URL
da: Placeholder til URL

en: Placeholder for link text
da: Placerholder til linktekst

en: Allowed link type
da: Tilladt link-type

en: Link format settings
da: Link-format

en: Is this URL absolute
da: Er denne URL absolut

en: If the URL should use a secure protocol
da: Hvorvidt URLen skal bruge en sikker protokol
