Typed Link (2.0.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: URL
fa: نشانی

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در ینجره جدید

en: General
fa: عمومی

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Allowed values list
fa: فهرست مقادیر مجاز

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: - Select -
fa: - انتخاب -
