Typed Link (2.0.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Open link in new window
fi: Avaa linkki uudessa ikkunassa

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Allowed values list
fi: Lista sallituista arvoista

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Link options
fi: Linkin asetukset

en: Link settings
fi: Linkkiasetukset

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Link attributes
fi: Linkin ominaisuudet

en: Allowed values function
fi: Sallittujen arvojen funktio

en: Trim link text length
fi: Lyhennä linkkitekstin pituutta

en: URL only
fi: Vain URL

en: Show URL as plain text
fi: Näytä URL pelkkänä tekstinä

en: Add rel="nofollow" to links
fi: Lisää rel="nofollow" linkkeihin

en: Allow link text
fi: Salli linkkiteksti

en: Placeholder for URL
fi: Paikkamerkki URLille

en: Placeholder for link text
fi: Paikkamerkki linkkitekstille

en: Allowed link type
fi: Sallittu linkkityyppi
