Typed Link (2.0.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: URL
he: כתובת URL

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: General
he: כללי

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Link options
he: אפשרויות קישור

en: Link settings
he: הגדרות קישור

en: Link format settings
he: הגדרות פורמט קישור
