Typed Link (2.0.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Open link in new window
th: เปิดลิงค์ในหน้าต่างใหม่

en: General
th: ทั่วไป

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Allowed values list
th: รายการค่าที่อนุญาต

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Trim link text length
th: ตัดแต่งความยาวของข้อความเชื่อมโยง
