Typed Link (2.0.2) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Open link in new window
tr: Bağlantıyı yeni sayfada aç

en: General
tr: Genel

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Allowed values list
tr: İzin verilen değerler listesi

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Link options
tr: Bağlantı seçenekleri

en: Link settings
tr: Bağlantı ayarları

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Link attributes
tr: Bağlantı öznitelikleri

en: Allowed values function
tr: İzin verilen değerler işlevi

en: Trim link text length
tr: Bağlantı metni uzunluğunu kırp

en: URL only
tr: Yalnızca URL adresi

en: Show URL as plain text
tr: URL'yi düz metin olarak göster

en: Add rel="nofollow" to links
tr: Bağlantılara rel="nofollow" ekle

en: Allow link text
tr: Bağlantı metnine izin ver

en: Placeholder for URL
tr: URL adresinin yer tutucusu

en: Placeholder for link text
tr: Bağlantı metninin yer tutucusu

en: Allowed link type
tr: İzin verilen bağlantı tipi

en: Link format settings
tr: Bağlantı biçimi ayarları

en: URL query key value pairs
tr: URL sorgusu anahtar değer çiftleri

en: URL fragment
tr: URL parçası

en: If the URL should use a secure protocol
tr: URL adresinin güvenli bir iletişim kuralı kullanıp kullanmadığı
