Typed Link (2.1.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: General
et: Üldine

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Link options
et: Lingi valikud

en: Link settings
et: Lingi seaded

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Link attributes
et: Lingi atribuudid

en: Allowed values function
et: Lubatud väärtuste funktsioon

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: URL only
et: Ainult URL

en: Show URL as plain text
et: Näita URL-i tavatekstina

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Allow link text
et: Luba lingi teksti määramist

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: Placeholder for link text
et: Placeholder lingi teksti jaoks

en: Allowed link type
et: Lubatud lingitüübid

en: Link format settings
et: Lingi formaadi seaded

en: URL query key value pairs
et: URL-i päringu võti-väärtus paarid

en: URL fragment
et: URL-i fragment

en: Is this URL absolute
et: Kas see URL on absoluutne

en: If the URL should use a secure protocol
et: Kas URL peaks kasutama turvalist protokolli
