Typed Link (2.1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
hr: Otvori link u novom prozoru

en: General
hr: Općenito

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: - Select -
hr: - Odaberi -
