Typed Link (2.1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: URL
ps: پته (URL)

en: General
ps: ټوليز

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Link options
ps: تړونی غوراوي

en: Link settings
ps: تړونی امستنې
