Typed Link (2.1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: General
el: Γενικά

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Allowed values list
el: Λίστα επιτρεπόμενων τιμών

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Add rel="nofollow" to links
el: Προσθήκη rel="nofollow" στους συνδέσμους
