Typed Link (2.2.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: URL
ar: العنوان URL

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Allowed values list
ar: قائمة القيم المسموح بها

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Link options
ar: خيارات الرابط

en: Link settings
ar: اعدادات الرابط
