Typed Link (2.2.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Link options
ca: Paràmetres de l'enllaç

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Link attributes
ca: Atributs de l'enllaç

en: Allowed values function
ca: Funció de valors permesos

en: URL only
ca: Només URL

en: Show URL as plain text
ca: Mostra l'URL com a text pla

en: Add rel="nofollow" to links
ca: Afegeix rel="nofollow" als enllaços

en: Allow link text
ca: Permetre el text de l'enllaç

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: Placeholder for link text
ca: Reemplaçament pel text de l'enllaç

en: Allowed link type
ca: Tipus d'enllaços permesos
