Typed Link (2.2.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: URL
hu: Webcím

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Allowed values list
hu: Megengedett értékek

en: Link type
hu: Hivatkozástípus

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Link options
hu: Hivatkozási lehetőségek

en: Link settings
hu: Hivatkozásbeállítások

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Link attributes
hu: Hivatkozásattribútumok

en: Allowed values function
hu: Engedélyezett értékek funkciója

en: Trim link text length
hu: Hivatkozásszöveg hosszának csonkolása

en: URL only
hu: Csak webcím

en: Show URL as plain text
hu: A webcímet egyszerű szövegként mutassa

en: Add rel="nofollow" to links
hu: rel="nofollow" hozzáadása a hivatkozásokhoz

en: Allow link text
hu: Hivatkozásszöveg engedélyezése

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: Placeholder for link text
hu: Helykitöltő hivatkozás szöveghez

en: Allowed link type
hu: Engedélyezett hivatkozástípusok

en: Link format settings
hu: Hivatkozás formátum beállítás

en: URL query key value pairs
hu: Webcím lekérdezés kulcs-érték párok

en: URL fragment
hu: Webcímtöredék

en: Is this URL absolute
hu: Abszolút-e ez a webcím

en: If the URL should use a secure protocol
hu: Ha a webcímnek biztonságos protokollt kell használnia
