Typed Link (2.2.0) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Allowed values list
pl: Lista wartości dopuszczalnych

en: Link type
pl: Typ odnośnika

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Link options
pl: Opcje odnośnika

en: Link settings
pl: Ustawienia odnośnika

en: Field types
pl: Typy pól

en: Link attributes
pl: Atrybuty odnośnika

en: Allowed values function
pl: Funkcja określająca dozwolone wartości

en: Trim link text length
pl: Długość przyciętej treści odnośnika

en: URL only
pl: Tylko adres URL

en: Show URL as plain text
pl: Pokaż adres URL jako czysty tekst

en: Add rel="nofollow" to links
pl: Dodaj rel="nofollow" do odnośników

en: Allow link text
pl: Zezwól na treść odnośnika

en: Placeholder for URL
pl: Zaślepka adresu URL

en: Placeholder for link text
pl: Zaślepka tekstu odnośnika

en: Allowed link type
pl: Dozwolony typ odnośnika

en: Link format settings
pl: Ustawienia formatu odnośnika

en: URL query key value pairs
pl: Pary wartości kluczy w zapytaniu adresu URL

en: URL fragment
pl: Fragment adresu URL

en: Is this URL absolute
pl: Czy ten adres URL jest bezwzględny

en: If the URL should use a secure protocol
pl: Czy w adresie URL należy używać bezpiecznego protokołu
