Typed Link (2.2.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Link settings
sk: Nastavenia linky

en: Field types
sk: Typy polí

en: Show URL as plain text
sk: Zobraziť URL ako obyčajný text

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: Placeholder for link text
sk: Zástupný reťazec pre odkaz
