Typed Link (2.2.0) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Allowed values list
uk: Список дозволених значень

en: Link type
uk: Тип посилання

en: Default value
uk: Базове значення

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Link options
uk: Параметри посилання

en: Link settings
uk: Налаштування посилання

en: Field types
uk: Типи полів

en: Link attributes
uk: Атрибути посилання

en: Link Type
uk: Тип посилання

en: Allowed values function
uk: Дозволені значення функції

en: Trim link text length
uk: Скорочувати довжину тексту посилання

en: URL only
uk: Лише URL-адреса

en: Show URL as plain text
uk: Показувати URL-адресу як неформатований текст

en: Add rel="nofollow" to links
uk: Додати до посилань rel="nofollow"

en: Allow link text
uk: Дозволити текст посилання

en: Placeholder for URL
uk: Заповнювач для URL-адреси

en: Placeholder for link text
uk: Заповнювач для тексту посилання

en: Allowed link type
uk: Дозволені типи посилань

en: Link format settings
uk: Налаштування формату посилання

en: URL query key value pairs
uk: Пари ключ значення для URL-запиту

en: URL fragment
uk: Фрагмент URL

en: Is this URL absolute
uk: Чи цей URL абсолютний?

en: If the URL should use a secure protocol
uk: Якщо URL має використовувати безпечний протокол
