Typed Link (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Value
jv: Biji

en: General
jv: Umum

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Allowed values list
jv: Daftar nilai sing disediaknā

en: Default value
jv: Biji gawan
