Typed Link (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: General
ka: ზოგადი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
