Typed Link (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Allowed values list
oc: Lista de valors permesas

en: Default value
oc: Valor per defaut
