Typed Link (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: URL
fa: نشانی

en: Open link in new window
fa: بازکردن واصلی در ینجره جدید

en: General
fa: عمومی

en: Link text
fa: متن واصلی

en: Allowed values list
fa: سجل مقادیر مجاز

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض
