Typed Link (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: URL
be: Спасылка

en: General
be: Агульны

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Field types
be: Тыпы палёў
