Typed Link (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Open link in new window
bo: སྒྲོམ་གསར་བའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་ཕྱེ་བ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
