Typed Link (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
gl: Abrir ligazón en nova ventá

en: General
gl: Xeral

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Allowed values list
gl: Lista de valores permitidos

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Link attributes
gl: Atributos da ligazón
