Typed Link (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: URL
is: vefslóð

en: Open link in new window
is: Opna hlekk í nýjum glugga

en: General
is: Almennt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Field types
is: Tegundir svæða
