Typed Link (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: General
lt: Bendras

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Allow link text
lt: Leisti nuorodos tekstą

en: Allowed link type
lt: Galimi nuorodos tipai
