Typed Link (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: General
lv: Galvenie

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Link options
lv: Saites iespējas

en: Link settings
lv: Saites iestatījumi

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".
