Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Size
ar: الحجم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: About
ar: حول

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: The maximum length of the field in characters.
ar: أقصى طول للحقل بعدد الحروف.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder
