Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Size
ast: Tamañu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Maximum length
ast: Llargor máximu
