Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།
