Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Delete
da: Slet

en: Size
da: Størrelse

en: Label
da: Etiket

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: About
da: Om

en: The maximum length of the field in characters.
da: Feltets maksimale længde i tegn.

en: Work
da: Værk

en: Field types
da: Felttyper

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
da: Teksten som vises inden i feltet indtil der indtastes en værdi. Det kan være en eksempelværdi eller en kort beskrivelse af det forventede format.
