Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Delete
eo: Forigu

en: Size
eo: Grandeco

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
