Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak
