Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Size
ka: ზომა

en: Label
ka: სათაური

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე
