Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Size
ku: قەبارە

en: Label
ku: پێناس

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: About
ku: دەربارە
