Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Size
lv: Izmērs

en: Label
lv: Etiķete

en: Fax
lv: Faks

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: About
lv: Par

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos
