Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Size
sl: Velikost

en: Label
sl: Oznaka

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: About
sl: O modulu
