Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Size
te: కొలత

en: Label
te: లేబుల్

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: About
te: గురించి
