Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Size
ur: حجم

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
